Deamon
eyes

Mnoho řidičů dnes upravuje svá auta, aby se jednoduše odlišili od ostatních majitelů těchto vozů. Kromě karosářských a motorových úprav jsou dnes populární také úpravy světlometů. Možností individuální úpravy nabízí světlomety opravdu mnoho a jednou z těchto úprav jsou i Demon Eyes. Svým provedením Demon eyes nabízejí úžasný vzhled a proto si je vybírá mnoho majitelů automobilů. Upravené světlomety vypadají podstatně lépe než původní tovární, dodávají vozidlu vynikající vzhled a do značné míry přidávají na hodnotě vozu.

5/5

Daniel

Místní průvodce - Google maps

Nechal jsem si vyměnit kryty světel a zrenovovat. Výsledek je super. A za skvělou cenu.

Popis

Demon Eyes jsou malé, vysoce výkonné LED diody, které osvětlují čočku projektoru uvnitř Vašeho světlometu pro jedinečný, vlastní vzhled. Díky vícebarevným LED diodám RGBW je lze spárovat s naším Bluetooth ovladačem pro plné ovládání aplikací ve Vašem telefonu! Deamon eyes je možné instalovat do všech značek a modelů automobilů. Světlomet musí obsahovat čočku. Lze tedy aplikovat na halogenová světla s čočkou, xenonová světla, bi-xenonová světla i LED světla.

4.9/5

Dr. Rachel Haldims

Family medicine

20 years experience

5/5

Dr. Mariel Senry

neurologist

13 years experience

4.8/5

Dr. Damian Pix

orthopedic surgeon

16 years experience

4.5/5

Dr. Shi Yon

Cardiovascular Specialist

11 years experience

we’re here to all your questions

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed auctor turpis eu arcu sagittis, id sagittis justo suscipit.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Specifikace

1

Ovládání aplikací

S naším volitelným ovladačem Bluetooth si můžete vybrat jakoukoli barvu pod sluncem, včetně True White. K dispozici jsou také přednastavené vzory, včetně stroboskopu, slábnutí a dalších. Ale jsou to doplňky, které dělají tento ovladač opravdu výjimečným. K dispozici jsou Vám jednoduché funkce, jako přednastavené barvy, nechybí však ani další zábavné funkce, jako je Camera Match nebo Music Sync. Dokážete tak zapůsobit na kohokoliv! Samozřejmostí je i naprogramování vlastního efektu, který si můžete uložit a použít ho později. Tato aplikace je z hlediska ovládání a funkcí nejkomplexnější na trhu.

2

Deamon eyes vs. Angel eyes?

Rozdíl mezi Demon Eyes a Angel Eyes nebo také Iconic lights je hlavně v instalaci. BMW Angel eyes je světelný kruh instalovaný kolem čočky světlometu a slouží především jako boční obrysové světlo a je také výbornou dekorací. Demon eyes jsou také dekorativním prvkem, ale jsou instalovány uvnitř čočky a světlo se odráží od sférické čočky, která je jako oční bulva. Předpokladem pro instalaci Demon eyes je tedy čočka. Deamon eyes jdou instalovat i na halogenová světla, která čočku mají.

3

Instalace

Ideální je přenechat instalaci odborníkům. Před montáží musí být světlomety otevřené, proto se doporučuje profesionální instalace. Jakmile jste uvnitř, můžete jej na míru připevnit na jakékoli rozumné místo, aby bylo světlo do prostoru projektoru. Poté zapojte kabel pomocí ovladače RGBW (není součástí balení) a připojte vypínací kabel k vašim potkávacím světlům, aby se Deamon eyes vypnuly, když se rozsvítily vaše světla, a oči démonů zůstaly vypnuté.

Galerie

Deamon eyes přispívají k jasnějšímu osvětlení vozovky a tím lepší výhled řidiči vozu při jízdě. Zároveň Deamon eyes neoslňují kolemjdoucí.

Ideálním doplňkem pro Deamon eyes je gravírování čočky, kdy spolu tyto dvě modifikace krásně fungují.

Upozornění: Používání barevných Deamon eyes se může v každé zemi lišit a někde mohou být určité barvy legislativně zakázány. Typicky modrou využívají bezpečnostní složky a může tak dojít k její záměně. Je tedy vždy nutné si před zakoupením nebo objednáním instalace zjistit, jak je tomu v konkrétní zemi provozování vozidla z pohledu zákona. 

Zajímá vás
Deamon eyes?

+420 608 411 090

Volejte 8:00 – 15:00

Adresa Radimova 36, Praha 6 

Email info@refreshlights.cz